O nas

Po zdobyciu wieloletniego doświadczenia w świadczeniu usług opiekuńczych na terenie Niemiec, MEDIPE oferuje opiekę nad osobami starszymi również w Polsce!

Wychodzimy tym samym naprzeciw potrzebom polskiego społeczeństwa. Zależy nam na zapewnianiu jak najlepszej pomocy osobom starszym. Gwarantujemy kompleksową opiekę, opartą na indywidualnym podejściu. Formę i czas opieki dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Podopiecznego i jego rodziny.

Potrzebujesz pomocy przy opiece nad Seniorem?

Zapewniamy osobom starszym kompleksową opiekę domową, opartą na indywidualnym podejściu, tak aby czuły się jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Formę i czas opieki dostosowujemy do ich potrzeb.

Współpracujemy z Opiekunkami, które cechuje wrażliwość na drugiego człowieka, empatia, cierpliwość i wyrozumiałość. Oferujemy opiekę z zapewnieniem pomocy całodobowej, całodniowej lub cyklicznie w wybrane dni tygodnia.

Formę opieki ustalamy indywidualnie, dopasowując potrzeby osoby starszej do dyspozycyjności Opiekunek. Za pełnioną nad Seniorami opiekę proponujemy wynagrodzenie godzinowe, co umożliwia pracę w elastycznym wymiarze godzin.

Wybierz Medipe!

Firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług opiekuńczych

Kompleksowa opieka w elastycznych godzinach

Formalności ograniczone do minimum

Indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb Podopiecznego

Zaufany i doświadczony personel

Stały kontakt i wsparcie przedstawiciela firmy

Kontakt

71 750 78 24

735 274 655

ul. Strzegomska 236A
Wrocław

Szukasz Opiekunki do opieki nad seniorem?
Wypełnij formularz

REGULAMIN
*pola wymagane

Zgoda rekrutacyjna* TAK
Zgoda na marketing email TAK
Zgoda na marketing SMS/MMS TAK

Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych Zobacz treść